Koncert Chwały "razem w sercu Boga" 15 czerwca 19.30 Boże Ciało

Już po raz II wspólnota SHALOM (z parafii Farnej w Wolsztynie) oraz Przymierze Miłosierdzia (przy parafii św. Józefa w Wolsztynie) zapraszają wszystkich na wyjątkowe wydarzenie w mieście. W święto Bożego Ciała na wzór innych miast w Polsce (Rzeszów, Opole, Lublin, Warszawa, Kraków, Białystok, Mysłowice, Wrocław, Tarnowskie Góry, Katowice, Inowrocław, Rumia itd...) pragniemy zaprosić każdą i każdego z Was do wspólnego uwielbienia, dziękczynienia, oddania Bogu Chwały poprzez muzykę, śpiew i modlitwę. ZAPRASZAMY na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 15-go czerwca w Muszli Koncertowej w Parku Miejskim w Wolsztynie. Czuj się zaproszony i oddaj Bogu Cześć! "Bądźmy razem w sercu Boga". Do zobaczenia.

Jak było w ubiegłym roku można posłuchać i obejrzeć na razemwsercuboga.pl